Oaza Bonsai Nursery & Garden Center

ПРВ BONSAI ЦЕНТАР ВО МАКЕДОНИЈА

Изберете го вашето омилено бонсаи или растение, ние ќе ви го доставиме до вашиот дом!

Добредојдовте на нашата веб-страница! Наша посвета и обврска е да Ви обезбедиме најквалитетни бонсаи дрвја, растенија и останати
хорти-културни додатоци. Нашиот избор вклучува широк спектар на растенија, грмушки и дрвја, од популарни омилени до ретки и егзотични сорти, големини и стилови за да одговараат на сечиј вкус или ниво на вештина и потреби.

Без разлика дали сте искусен ентузијаст или штотуку почнувате, ние имаме за секого по нешто. Нашиот стручен тим е тука да Ви помогне да го пронајдете совршеното растение и да ви даде насоки за нега и одржување. Исто така нудиме и професионално уредување на дворови, градини, тераси, канцеларии и домови. Загарантиран квалитет, експресно извршување на работата до најситен детал и перфекција.

Внесете допир на природа и спокојство во вашиот дом, двор или канцеларија.

OAZA Bonsai Nursery & Gardening

Што може да понудиме?

Уредување

Специјализирани за уредување и обновување на градини и проблематични места.

Садење

Дизајн на станбени и комерцијални градини и пејзажи, збогатување на почвата, садење на трева

Нега на растенија

Тука сме да ја збогатиме вашата градина и обновиме животната средина во вашиот двор.